Kickbox

Moderní druh bojového umění, který kombinuje údery a kopy.

Kickbox je výborná kombinace posílení svalů, zlepšení koordinace a ovládání vlastního těla.

Trenéři

Kickbox

Kamil Šamal

(držitel 2. trenérské třídy)
Kickbox

Stepan Knyshov

(držitel 3. trenérské třídy)
Stepan se kickboxu aktivně věnuje od svých 17 let, zároveň od 3 let se věnuje Taekwon-Do, kde dosáhl nemálo úspěchů. Stepan patří k "chytrým" kickboxerům, rád využívá soupeřových chyb a přesně mířenými kopy nebo údery je v ten nejvhodnější čas trestá.
Na otázku, co mu tento sport přináší, přichází jasná odpověď: „Tento sport mě posouvá každý den dál a dál. Díky němu překonávám své limity každý trénink a zlepšují tím svoji fyzickou úroveň, sebevědomí a hlavně mysl. Nejlepším na každém sportu je parta kamarádů a možnost poznávat další skvělí lidé z celého světa.

Kromě skupinových lekcí, Stepan vede i soukromé tréninky: box, kickbox, Taekwon-do, kondiční a silové tréninky. Tréninky jsou vhodné i pro začátečníky

Stepanovy dosažené úspěchy:
  • Držitel 3. trenérské třídy
  • Čtyřnásobný mistr ČR: 2020,2021,2022,2023
  • Dvojnásobný vítěz evropského poháru: 2021 a 2023
  • Dvojnásobný vítěz světového poháru: 2022, 2023
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava Respelen
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.