FA kids club


FA KIDS CLUB
Jedinečná nabídka v Ostravě. Od září náš FA KIDS CLUB pro nejmenší děti spustí plnou nabídku. Máte malé děti? Potřebujete je pohlidat? Nikde tak malé děti nechtěji vzít na cvičení? Líbila by se vám oslava narozenin a jiných příležitostí u nás? Chcete si udělat víkend pro sebe bez dětí? Zajímají vás přiměstské tábory pro tak malé děti? A co si přijít zacvičit ráno, dopoledne i podvečer a mít hlidané dítě zdarma?
Že vám to ještě nikdo nenabídnul? My ano.
JSME GYM PRO CELOU RODINU
FA KIDS CLUB nabízí:
▪️hlidání dětí po celý den
▪️dílničky pro maminky s dětmi
▪️vikendové hlidání dětí
▪️přiměstské tábory během celého roku
▪️dětské oslavy nejen narozenin
▪️cvičení pro děti do 3 let s maminkama
Těsíme se na vás ??❤️

Rezervace na telefonních číslech:
737 143 206 (Blanka)
721 134 533 (Silvia)

Dotazy zasílejte na email:
fakidsclub@seznam.cz

Herna + kreativní dílnička
Hlídání během tréninků
Individuální hlídání od 2 let
Oslavy
Provozní řád
Informace k dítěti

 
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava Respelen
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.