Ninja akademie

Ninja akademie je zaměřena na všeobecný trénink dětí ve skupinách 3-4, 5-6 let. Jedná se o sportovní přípravku, kde se zaměřujeme především na zábavu. Děti se postupně učí základy sportů, se kterými se mohou v budoucnu setkat, učí se týmové práci, ale také základy správného cvičení nebo respekt. Děti se postupně připravují na sportovní tréninky, které je čekají po vychození akademie. Hlavní prvek tréninků je ale stále legrace a hra. Je důležité, aby děti sport bavil. Pro děti je také jednou týdně připravený trénink gymnastiky, kde se učí nejen základům: od kotoulů až po správné padání.

Trenér :

Klára Šebestová Klára je trenérkou Ninja akademie od roku 2022 po svých 10 letých zkušenostech v taekwondu itf. Za těchto deset let aktivně závodila nejen v České republice, ale taky v zahraničí. Od roku 2019 do roku 2022 byla členkou státní reprezentace, za kterou i několikrát reprezentovala na Mistrovství evropy či světa. Rok se také věnovala základům Jiu-jitsu. Nyní se věnuje převážně dětem a vychovává nové bojovníky. Mezi její největší úspěchy patří několik titulů z mistrovství Čr a titul mistryně evropy v týmovém boji v roce 2021.
PARTNEŘI A SPONZOŘI
Národní sportovní agentura Ippon Shop Ostrava BackFist - Vybavení pro Taekwon-do ITF - backfist.cz Statutární město Ostrava
 

Rozcestník

 


Kromě bojových umění, je ve druhém patře sál kondice, kde probíhají komerční hodiny – kruhové tréninky, TRX a ketlbely, jógy, Tabaty, Hiity, mobility, strečink a další. V přízemí probíhají každý den tréninky pohybové přípravky pro děti od 3-6 let (3-4, 5-6 let) a lekce Taekwon-Da. Denně od 16:00 je pro rodiče, ve druhém patře, určená klidová část, kde v příjemném prostředí mohou pracovat a popíjet kvalitní kávu od LAURA COFEE. Popřípadě lze využít služby maséra, který je umístěný přímo ve Fighting Aréně. Na Vaši návštěvu se bude těšit vždy dobře naladěný tým Fighting Arény.